Aktuální počet účastníků / Current count of participants

330

Přehled tříd / Classes review

Lektor
Tutor
Třída
Class
Počet aktivních účastníků
Active participants count
Beatriz Lafont (ES) Sólový zpěv (Beatriz Lafont)
Solo singing

Maximum

Jakub Burzynski (PL) Sólový zpěv (Jakub Burzynski)
Solo singing

Maximum

Stanislava Mihalcová (CZ) Sólový zpěv (Stanislava Mihalcová)
Solo singing

Maximum

Jürgen Banholzer (DE) Sólový zpěv (Jürgen Banholzer)
Solo singing

Maximum

Barbora Kabátková (CZ) Gregoriánský chorál
Gregorian chant

20/25

Lukáš Vendl (CZ) Sbor (duchovní hudba i opera)
Choir

25/40

Ondřej Šmíd Zpěv při bohoslužbě (Česká duchovní píseň)
Singing at a church service

1/40

Florencia Gomez (ES) Historické příčné flétny
Historical flutes

9/10

Julie Braná (CZ) Zobcová flétna (Julie Braná)
Recorder

Maximum

Michaela Koudelková (CZ) Zobcová flétna (Michaela Koudelková)
Recorder

1/6

Gabor Prehoffer (A) Zobcová flétna (Gabor Prehoffer)
Recorder

Maximum

Jakub Kydlíček (CZ) Zobcová flétna (Jakub Kydlíček)
Recorder

Maximum

Marek Špelina (CZ) Ansámbly zobcových fléten
Recorder ensembles

14/15

Marek Niewiedzial (PL) Barokní hoboj
Baroque oboe

3/8

Ondřej Šindelář (CZ) Barokní fagot
Baroque bassoon

4/8

Richard Šeda (CZ) Cink
Cornetto

5/6

Richard Šeda (CZ) Ansámbl žesťových nástrojů
Chamber music (Brass instruments)

7/10

Jana Chytilová (CZ) Barokní housle
Baroque violin

6/8

Magdalena Malá (CZ) Barokní housle (nejen) pro začínající
Baroque violin (not only) for beginners

7/8

Michael Brüssing (A) Viola da gamba
Viola da gamba

8/12

Irmtraud Hubatschek (A) Barokní violoncello a kontrabas
Baroque violoncello & double bass

8/10

Brian Wright (GB) Loutna, romantická kytara
Lute & romantic guitar

11/15

Shalev Ad-El (IL) Cembalo
Harpsichord

Maximum

Robert Hugo (CZ) Barokní varhany
Baroque organ

8/10

Marek Štryncl (CZ) Barokní orchestr
Baroque orchestra

9/30

Marek Štryncl (CZ) Barokní orchestr jako druhá třída
Baroque orchestra

28/50

Letizia Dradi (IT) Historický tanec - renesance (16. stol.) - L.Dradi
Historical dance - renaissance (16th century)

7/24

Andrea Miltnerová (GB) Historický tanec - baroko - A.Miltnerová
Historical dance - baroque

12/20

Kateřina Klementová (CZ) Historický tanec - renesance (15. stol.) - K.Klementová
Historical dance - renaissance (15th century)

31/32

Lorenzo Charoy Herectví a barokní gestika
Baroque gesture & acting

7/10

Magdalena Švecová Dramatická třída pro mládež
Acting class for youth

11/15

Eva Káčerková (CZ) Pohybová výchova dětí, zpěv a hry
Creative movement, Singing & Games

Maximum

Lukáš Janko (CZ) Dětský orchestr
Children orchestra

17/30

Lukáš Vendl (CZ) Sbor (duchovní hudba a opera) - druhá třída
Choir

36/50

Ondřej Šmíd (CZ) Zpěv při bohoslužbě (Česká duchovní píseň) - druhá třída
Singing at a church service

10/40

Obsazenost ubytování / Accmmodation occupancy

Internát VŠ
Viticulture School
Tělocvična
Gym Hall

34/34

25/30